I dhanë fund armiqësis, Stresi bën gjestin e papritur për Noizyn (VIDEO)

Rigels Rajku dhe Arkimend Lushaj, dy reperat e famshëm shqiptar të njohur gjerësisht si Noizy dhe Stresi kanë bërë gjiothmonë zhurmë në rrjet për konfliketet mes tyre. Diss-et për njëri-tjetrin dhe sulmet nuk kanë munguar as në vargjet e këngëve të tyre.

Por vetëm një javë më parë, reperët kanë habitur ndjekësit kur u shfaqën bashkë LIVE në Instagram dhe arritën të kishin mbi 80 mijë shikues.

Tani që armiqësia ka marrë fund dhe presim t’I shohim më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, Stresi ka bërë një gjest që ndjekësit e kanë pëlqyer.

Ai ka publikuar një Insta-Story teksa dëgjon këngën e Noizyt, “Nuk kan besu”./albeu.com/


Shtuar 15.01.2022 14:24