I bëri publike sëmundjen, Stresi zbulon si është raporti i tij me Keisin pas “Big Brother VIP”

I ftuar në “Ditë pas Dite” reperi Stresi, fitues i “Big Brother Vip Kosova” ka folur ndër të tjera për raportin që ka tani me ish partneren e tij Kejsin. Ai ka zbuluar se kanë komunikuar edhe privatisht pas fitores së tij.

Stresi rrëfeu se ajo e ka telefonuar dhe ka komunikuar me të, por nuk preferoi që të tregonte më shumë detaje, duke e quajtur marrëdhënien me të si dicka personale e që preferon ta mbajë të tillë.

Kujtojmë që Stresi tregoi brenda shtëpisë se Keisi po kurohet për një tumor dhe bukuroshja i kërkoi live të mos fliste më për këtë pjesë personale.

Stresi tregoi gjatë intervistës se falë Big Brother do të realizojë edhe një dokumentar për karrierën e tij.


Shtuar 1.04.2023 14:10