Hapa të shpejtë? Aleksia bën tatuazhin dedikuar Romeos

Prej disa muajsh në media po përflitet se Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia janë në një lidhje. Dyshimet nisën kur ata postuan foto nga të njëjtat vende e më pas në një foto të Aleksias dallohej edhe Romeo.

Sot 20-vjeçarja ka postuar në Instastory një video ku tregon tatuazhin në këmbë, ku shkruhet “R”. Kaq u desh që të gjithë të aludojnë se ky tatuazh i dedikohet Romeos.

Lidhja e dyshes ka avancuar aq shumë, sa ata kanë nisur edhe të bashkëjetojnë.


Shtuar 6.06.2021 20:30

Tags: ,