Habit Robert Berisha: Kur vajzave u mungon dashuria e babait, përfundojnë me burra të vjetër

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari Robert Berisha ka  qenë i ftuar në emisionin “Breaking” dhe gjatë intervistës së tij ai ka bërë një deklaratë jo të zakonte.

Berisha ka thënë se arsyeja pse vazjat përfundojnë me burra më të vjetër në moshë është sepse atyre u ka munguar dashuria e babait.

“Unë i sugjeroj prindërve që t’i ofrojnë fëmijëve të tyre sa më shumë dashuri, që të mos përfundojnë keq. Sidomos me gocat ndodh kjo. Kur nuk kanë dashurinë e prindit përfundojnë edhe me burra më të vjetër siç po ndodh në Kosovë dhe Shqipëri. E kanë vetëm nga mungesa e dashurisë së babait 100%”, tha ai./albeu.com