Graciano feston ditëlindjen, Argjira e uron me videon speciale: Të dua pa masë!

Balerini i njohur, Graciani Tagani feston sot ditëlindjen. Mes urimeve të shumta, më specialin e ka marrë nga partnerja e tij, Argjira Spanca.

Me pamje nga festa ku duken duke kërcyer e qeshur, Argjira në postim shkruan: “Të dua pa masë jeta ime. Uroj më të mirat për ne. Gëzuar ditëlindjen!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Argjira Spanca (@argjiraspanca)

Kujtojmë se Argjira dhe Graciano kanë vite bashkë. Ata janë njohur në Top Channel, dhe vitin e shkuar kanë pranuar publikisht lidhjen.


Shtuar 23.10.2022 10:20