Gjithmonë në privatësi, Luana dhe Krenari blejnë apartamentin super luksoz (FOTO LAJM)

Luana prej vitesh e ka mbajtur hermetike jetën private, megjithatë tashmë të gjithë e dinë së ajo është në një lidhje me Krenarin. Çifti janë kapur mat shpeshherë, madje bashkëjetojnë në Tiranë.

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar se dyshja do të zhvendosen për të jetuar në Prishtinë. Ata kanë finalizuar kontratën për blerjen e një apartamenti luksoz në lagjen Arbëria.

Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet u përfol se dyshja janë gati t’i thonë “Po” njëri-tjetrit. Sipas “Ballkan Web” Luana dhe Krenari kanë nisur përgatitjet e dasmës. Ceremonia do të jetë private dhe do të mbahet në Shtator.


Shtuar 15.05.2021 09:22