Gjithmonë e më e dashuruar, Rudina tregon si e puth çmendurisht Mark Frrokun (FOTO LAJM)

Që prej se ka bërë publike lidhjen me Markun, Rudina Dembacaj është siguruar t’I shpreh në çdo rast dashurinë publikisht ish-politikanit.

Së fundmi, një moment në makinë ka mjaftuar që Dembacaj të zbulojë  romantik është, por patjetër s’mund të mungonte dhe humori që e karakterizon aktoren.

“E pashë në rrugë, e futa në makinë, i futa një të puthme”, ka shkruar Rudina krah fotos me Markun, duke lënë të kuptohet se nuk mendohet dy herë për të dhënë një puthje kurdo qoftë ajo.

Tani jemi të sigurt që pas këtij postimi do të nisin pyetjet e ndjekësve të Rudinës, se kurioziteti për raportin me Markun është gjithmonë i madh dhe Rudina nuk është se mendohet dy herë për të dhënë përgjigjet apo për të treguar momentet epike me të dashurin e zemrës së saj.

Shtuar 12.06.2021 12:59