Gjiko i bën makeup Elitës dhe rezultati do ju shkri së qeshuri (VIDEO)

Moderatorja Elita Rudi ka hapur prej kohësh një kanal në Youtube, ku publikon video nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit vlogun e titulluar “Gjiko ma bën makeup-in”.

Elita e fillon videon duke u shprehur me humor “Kam vendosur të marr një make up artiste shumë të talentuar, e cila ende nuk është zbuluar në tregun tonë. Ajo është Gjikolina”.

Më tej në video Gjiko realizon makeup-in e të shoqes, duke mos i kursyer batutat dhe rezultati është epik:


Shtuar 23.11.2021 14:06