“Gënjeshtra, gjithçka e montuar!”, Dj Pm nxjerr “zbuluar” Sarah Berishën dhe Kledi Hysën (VIDEO)

Pas daljes nga Big Brother VIP, disa nga ish-banorët duket se kanë ruajtur raportet miqësore, ku nuk mungojnë postimet e përbashkëta në rrjetet sociale.

Megjithëse Sarah Berisha dhe DJ PM, emri i vërtetë i të cilit është Pajtim Krasniqi, kanë vendosur që të jenë të rezervuar rreth lidhjes së tyre, ata postojnë në rrjetet sociale. Në postimin e fundit të blogeres duke se çifti janë takuar me Kledi Hysën, një tjetër ish-banor i BBV.

“Më shpëtoni nga këta të dy”– shkruan Sarah krahas videos.

Shtuar 8.05.2022 10:34