FOTOLAJM/ Merr fund dilema! Ledri dhe Sara fotografohen bashkë në New York

Duket se ndarja ka qenë vetëm një formë marketingu për Ledrin dhe Sarën që prej muajsh kanë aritur të marrin vëmenjen në media e rrjete sociale.

Këtë e vërteton një fot nga mbrëmja e djeshme ku Ledri Vula ka performuar në NeW York dhe shoqëruse në prapaskenë ka qenë bashkëshortja e tij, Sara Hoxha.

Gjithë zërat për ndarjen nisën pas sherrit virtual që çifti kishte me ish të dashurën e Ledrit, Dafina Zeqirin. Më pas mungesa e Ledrit në premierën e filmit ku Sara sapo ka nisur karrierën si aktore përfërcoi këto hipoteza.

Ndarjen e konfirmoi menaxheri i Ledrit, por duket se kjo lojë e çiftit për publikun nuk e kishte të gjatë./albeu.com/


Shtuar 13.11.2023 20:11