FOTO/ Shokon Scout Willis, ndërrohet në dyqan para klientëve, i nxjerr të gjitha “sheshit”

Vajza e aktorëve të famshëm, Demi Moore dhe Bruce Willis, Scout Willis i ka shokuar të gjithë me një veprim të bërë së fundmi në një dyqan rrobash. Pamjet po qarkullojnë kudo. Aktorja provon veshje dhe ndërrohet në sy të klientëve, duke treguar hapur kthesat sensuale. Ajo provoi bluza, fustane, funde pa më të voglin shqetësim nëse do ta shihte dikush.

Scout do të mbushë 33 vjeç më 20 korrik dhe tashmë i ngjan nënës së saj, një aktore 61-vjeçare e cila gjithashtu duket shumë e re. Pak javë më parë, nënë e bijë u shfaqën në sfilatën e Dior në Javën e Modës në Paris dhe disa i quajtën binjakë sepse ngjajnë me njëra-tjetrën, pavarësisht diferencës në moshë, shkruajnë mediat e huaja.

Shihni fotot më poshtë:

 


Shtuar 9.07.2024 15:33