FOTO/ Emocione të bukura, Fatmira Breçani ndan gëzimin me ndjekësit

Fatmira Breçani, një prej këngëtarëve më të dashura të muzikës folklorike ka ndarë një ngjarje shumë të rëndësishme me ndjekësit. Ajo po përjeton për herë të dytë një nga ndjesitë më të bukura pasi është bërë gjyshe sërish.

Edhe këtë herë, është një nip dhe Fatmira ka zbuluar emrin krahas urimit të saj. Fotoja është një kolazh i portretit të vogëlushit ku janë fotografuar nga afër tiparet e tij. Në maj 2021 Fatmira u bë gjyshe për herë të parë me një nip të quajtur Triumf.

 


Shtuar 13.06.2024 13:48