Fjolla Morina dhe Blasta publikojnë këngën e re, nuk mungojnë skenat “hot” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina, njihet për këngët “provokuese”.

kësaj heer ajo bashkoi forcat me reperin e njohur Blasta.

Fjolla, është shfaqur mjaft tërheqëse dhe atraktive në videoklip, e lëvizjet provokuese morën vëmendje edhe kësaj radhe.

Artsitja ka qenë mjaftë e komantuar në mediat rozë për ngjarjet personale të saj. /albeu.com/


Shtuar 29.12.2021 22:14