Finalja e ‘BBV 3’, Adriana Matoshi mbështet këtë banor

Finalja e madhe e “Big Brother Vip Albania 3” është shumë afër. Më 25 maj do të shpallet fituesi i këtij edicioni.

Në mesin e pesë finalistëve është moderatori nga Kosova, Meriton Mjekiqi.

Deputetja e aktorja kosovare Adriana Matoshi po e mbështet publikisht moderatorin në këtë garë. Në ‘Instastory’, ajo ka publikuar një fotografi të tij duke shkruar:

“A të duhen luftëtarë gjithë botës t’i vësh zjarrë, do arratinë të marrë, merr veç një kosovar”.

Kujtojmë se në finale përveç Meritonit është edhe: Romeo Veshaj, Jul Deda, Egla Ceno dhe Heidi Baci.


Shtuar 20.05.2024 16:27