Fiksim i vjetër, Real 1 u “çmend” pasi Era Istrefi publikoi fotot e “nxehta” (FOTO LAJM)

Me siguri e mbani mend (dhe nëse jo, jua rikujtojmë ne), se njëfarë kohe Real 1 ishte i fiksuar me këngëtaren Era Istrefi dhe s’linte rast pa e ngacmuar.

“Po dua të haj ndonjë cicë, mu ka tek sonte, po dua t’ja haj cicën Era Istrefit”- tha reperi gjatë një videoje më herët, teksa deklarata e tij bëri xhiron e rrjetit.

Komentet ngacmuese për gjoksin e Erës s’kishin të ndalur edhe në llogarinë e vetë këngëtares në Instagram. Më pas, u duk se ujërat u qetësuan dhe ngacmimet u shuan.

Por s’paska qenë kështu! Era ndau me ndjekësit disa foto hot, në njërën prej të cilave i dallohet gjoksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

Kaq është dashur të Real 1 të hidhet sërish në aksin dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”- shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.


Shtuar 30.04.2021 11:45