Feston sot ditëlindjen, e dini se sa vjeç mbush Armina Mevlani (FOTO LAJM)

Blogerja e njohur Armina Mevlani feston ditën e sotme ditëlindjen. Mevlani ka marrë shumë urime nga miqtë dhe ndjekësit e saj të cilët janë kujtuar dhe e kanë uruar blogeren në këtë ditë të veçantë.

Për të gjithë ata që janë kuriozë të dinë se sa vjeç ka mbushur Armina duhet të dinë se ajo ka lindur në 06 qershor të vitit 1991 dhe ka mbushur plot 31 vjeç.

Armina ende nuk e ka ndarë me ndjekësit dhuratën dhe urimin që i ka bërë partneri saj, Shkëlzen Berisha, megjithëse fansat presin gjithë kuriozitet.

Aktoualisht Armina është ë angazhuar në ekran me emisionin “Goca dhe Gra” i cili shfaqet njëherë në javë. Blogeria ka premtuar se këtë vit do të mbahet dasma e saj dhe e Shkëlzenit dhe ndjekësit shpresojnë që ta mbaj fjalën, këtë herë.