Festoi ditëlindjen, Zaimina Vasjari nxjerr pamjet nga festa (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj. E dimë që të gjithë jeni kuriozë, ndaj ju tregojmë se ajo ka lindur më 17 qershor të vitit 1987 dhe mbushi 34 vjeç!

Në llogarinë e saj në Instagram, Zai publikoi ca pamje nga festa e ditëlindjes, ku u shfaq një yll e veshur me një fustan të bardhë, që i tregonte më së miri linjat.

“Eshtë ditëlindja ime”- shkroi këngëtarja krahas fotove, ndërsa vërshuan komentet e urimit të fansave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari)


Shtuar 18.06.2021 11:27