Fationi i “Përputhen” i nënshtrohet operacionit, ndryshimi në look që habiti rrjetin (FOTO LAJM)

Të gjithë e njohim Fation Kuqarin si një nga djemtë më të shkathët të programit “Përputhen” dhe që trazoi ujërat në program para daljes së tij.

Së fundmi ish-konkurrenti i Përputhen ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet i qethur zero dhe foto ka bërë shpejt xhiron e rrjetit. Foto është bërë në klinikën ku Fationi ka bërë dhe heqjen e flokëve për t’ju nënshtruar mbjelljes ka bërë me dije doktori I klinikës.

Presim të shohim si do duket ai kur të dalë rezultati i operacionit. Ndërkohë që Fationi  është përfshirë në mjaft projekte pas daljes nga programi.


Shtuar 1.04.2021 13:18