Fansat përlotin Xhensilën me gjestin e veçantë: Jeni bekim për mua (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj është një ndër personazhet më të dashur për publikun. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi një befasi të këndshme që ka marrë nga fansat e saj, të cilën e ka bërë publike në rrjete sociale.

Disa prej fansave të saj kanë shkuar tek Kisha e Shna Ndout në Laç, të cilët kanë bërë dhe një lutje dhe për familjen e saj. “Për Xhensilen, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në çdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”.


Shtuar 17.03.2021 14:39