Fama po arrin majat, modelja ruse i bën publikisht ftesën Don Xhonit (FOTO LAJM)

Pas freestyle të Don Xhon që mori përmasa të frikshme ndërkombëtare dhe u kthye një sfidë në Tiktok duke u kërcyer nga njerëz të ndryshëm me famë botërore.

Pak minuta më parë reperi ka ndarë në Instagram videon e një modeleje ruse e cila argëtohet me këtë këngë të tij dhe e fton Don Xhonin në Rusi, por ajo që bën habi është afrimiteti mes tyre, pasi modelje i drejtohet me përkëdheli “bebi” reperit shqiptar.

Kujtojmë se Don Xhon lançoi tre ditë më parë projektin e parë muzikorë për këtë vit, “Maffia”.

Për kaq pak ditë reperi ka kapur shifrën e 2 milion klikimeve në këngën e tij të re./albeu.com/


Shtuar 12.04.2021 14:16