Është apo jo në një lidhje me Granitin, Fifi zbulon të vërtetën

Që pas daljes nga Big Brother Vip, këngëtarja Fifi është aluduar  për një lidhje të mundshme me konkurrentin Granit Cana.

Sot përmes një Instastory, Fifi ka zbuluar të vërtetën duke thënë se nuk ka ndonjë marrëdhënie më shumë sesa miqsh me Granitin.

“Kam fiks një muaj që shoh lajme, tags, komente etj. duke aluduar për një lidhje të mundshme me Granitin. Me gjithë respektin Jo nanusha, portale, jo o dashamirës. Nuk jemi në lidhje. Kemi një miqësi shumë të mirë dhe jam shumë e lumtur që kam gjetur një mik si Graniti, por kaq.”, ka shkruar këngëtarja./albeu.com

Shtuar 27.12.2021 20:59