Erdhi vera për Trejsi Sejdinin, modelja ngre temperaturat me bikini (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse ende nuk ka nisur sezoni veror, ajo nuk ka ngurruar që në “Instagram” të postojë disa imazhe ku shfaqet me bikini.

Ish-missi ka pozuar në plazh duke vënë në plan të parë format trupore bombastike, teksa u shfaq natyrale në fytyrë.

“Të shkojmë në plazh”, shkruante Trejsi bashkëngjitur me fotot që menjëherë morën mijëra pëlqime dhe qindra komente.


Shtuar 3.04.2021 11:39