Einxhel publikon bisedat me Arbana Osmanin: Si filloi e gjitha një vit më parë dhe mbaroi me mua shtatzënë

Einxhel Shkira është bërë nostalgjike dhe ka kthyer kohën një vit më parë, kur i erdhi ftesa për në “Big Brother VIP”.

Së fundmi në Instastory, moderatorja ka publikuar bisedën e parë me Arbana Osmanin, që e bëri edhe atë pjesë të spektaklit më pas.

“Si filloi e gjitha një vit më parë me një mesazh dhe mbaroi me mua që jam shtatzënë”, ka shkruar Einxhel krah imazhit në Instastory.

Kujtojmë që moderatorja në shtëpinë e famshme njohur dashurinë e jetës së saj, DJ Dagz. Ata shumë shpejt pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali.


koment