Egla ka pëlqim ndaj Meritonit? Fituesja e “Big Brother” habit me deklaratën: Është djalë i bukur…

Pas deklaratës së Ilnisës se Egla Ceno ka s*ksualizuar Meritonin, duke thënë se ka pëlqim ndaj tij, fituesja e “Big Brother Vip Albania 3”, e ka dhënë përgjigjen e saj në këtë “Post Big Brother”.

Ajo ka deklaruar se kjo nuk është e vërtetë, duke shtuar se është djalë i bukur dhe lum ajo që do ta marrë.

“Nuk e di se me çfarë syri është parë, por nuk ka shans. Është një djalë shumë simpatik, aty qoftë, për gruan që do e marri, por aty le të mbetet. Mendimi im është që është një djalë i bukur, simpatik, lum ajo që do e marri”, tha ai.


Shtuar 29.05.2024 08:42