Edhe sot mikesha të ngushta, e gjeni dot kush janë artistet shqiptare 20 vite më parë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e mirenjohur shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft modern në cdo dalje televizive dhe jo vetëm.

Së fundmi artistja Vip e skenes shqiptare duket se ka pasur nostalgji per vitet e kaluara dhe ka publikuar një foto të 20 viteve më parë, gjithmone pranë mikes së saj të ngushtë, këngëtaren Eli Fara.Tek fotoja Aurela i ka pasur flokët në ngjyrë të kuqe dhe me një stil mjaft ‘trendy’ të kohës, ndërsa Eli ruan ende të njëjtën ngjyrë të zezë në flokët e saj duke qene një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar.

Këngëtarja korçare Eli Fara,komentohet shpesh në media për pamjen e saj që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet kalojnë. Ajo mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare, dhe rrëmbën herë pas here vemendjen me postimet e saj.

Artistet perhere kane shfaqur afrimitetin e tyre dhe një miqësi tepër të ngushtë me njëra-tjetrën, përtej karrierës së tyre muzikore në skenën shqiptare.

Eli dhe Aurela me siguri duhet të kenë mall për këtë kohë, nga e cila me siguri ruajnë kujtimet më të bukura.