E thotë vetë publikisht, ja kur vjen Stresi në Shqipëri (FOTO LAJM)

Rreperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artit, Stresi do të rikthehet pas 1 muaji në Shqipëri.

Këtë e ka zbuluar vetë ai përmes InstaStory.

Ndërkohë, prej muajit dhjetor Stresi ndodhet në Londër ku ka publikuar 3 hite: “Feel good” në bashkpunim me rreperin anglez, Cbiz, “Out of my mind”, në bashkpunim me rreperin shqiptar Ish, si dhe hitin: “Po foli i fundit”, ku është diss ndaj Getoar Selimit. /albeu.com/


Shtuar 12.07.2021 22:17