“E njoh viktimën, do t’iu dhuroj para familjes së tij”, Luizi ia plas së qarës pasi mori vesh që roja u vra në sulmin ndaj Top Channel

Banorët e Big brother kanë qenë mjaft të prekur në momentin që kanë mësuar lajmin e trishtë atë të sulmit mbi Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i sigurisë Pal Kola.

Luiz Ejlli ishte mjaft i emocionuar dhe i përlotur kur mësoi lajmin, pasi tha se e njohte personin që kishte humbur.

megjithatë pavarësishtë gjithcckaje Luizi u shpreh i bindur se do ta vazhdojë lojën.


Shtuar 28.03.2023 21:23