E motra hyn në “Big Brother VIP”, si reagoi Alban Ramosaj

Të martën në ‘Big Brother VIP’ ndër hyrjet e reja të shtëpisë më të njohur ishte edhe Beatrix Ramosaj. Që prej asaj dite, Albani ka treguar që e ndjek me shumë dëshirë dhe gjatë gjithë kohës që mundet, por mungesën e saj ka filluar ta ndjejë pa u mbushur java.

Ai ka publikuar një story ku tregon se i ka telefonuar, por ajo sigurisht që nuk ja ka hapur.

“Harrova fare. Thash çka që s’ma hap”, shkruan Albani, pasi ka kujtuar situatën.

Raporti i dy këngëtarëve motêr dhe vëlla është një nga më specialët edhe në sytë e publikut. Beatrix dhe Albani postojnë shpesh dedikime dhe flasin për mallin për njëri-tjetrin sa herë janë larg.


Shtuar 29.10.2021 14:55