E ka mbajtur në fshehtësi të plotë reperi i njohur i martuar prej disa vitesh

Reperi i njohur nga Kosova, Buta, në një intervistë për televizionin T7 ka zbuluar detaje mbi jetën e tij private.

I pyetur për vajzën me të cilën ai ka postuar disa foto kohët e fundit, Buta tha se është bashkëshortja e tij dhe se kanë tre vite të martuar.

Buta është shumë i rezervuar për jetën e tij private, ndërsa njihet si një nga artistët më të mirë shqiptarë të zhanerit “trap”./albeu.com


Shtuar 15.08.2021 10:14