E dashura e Abraham e çmendur pas Romës: Ju bëtë histori

“Jam shumë krenare”, shkroi Leah Monroe në Instagram.

Partnerja e sulmuesit anglez nuk i mungon as një ndeshje e Romës dhe nga tribunat e Olimpico në rrjetet sociale feston kështu pas ndeshjes mes Romës dhe Leicester. /albeu.com/

 

 

Shtuar 6.05.2022 21:55

Tags: ,