E bukur dhe joshëse, Adrola Dushi shkëlqen me bikini në plazh (FOTO LAJM)

Ajo njihet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto me bikini të bardha  në rrjetet sociale, teksa kalon kohën e lirë në plazh, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë, komentet pozitive për paraqitjen e saj të fundit nuk i munguan nga miqtë dhe ndjekësit jo edhe të pakët. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)


Shtuar 9.06.2021 22:20