Dyshohet si e dashura e Majk, vajza “misterioze” merr vendimin e papritur (FOTO LAJM)

Statusi personal i Majkut është rikthyer në vëmendje.

Prive solli mbrëmë në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë” pamje të reja të reperit me atë që po dyshohet si e dashura e tij, në Gërmi.

E ata nuk janë ndarë as përgjatë kësaj fundjave dhe falë postimeve të përbashkëta, është kuptuar edhe identiteti i vajzës!

Ajo quhet Elona dhe gjatë ditës në Instagram ka postuar fotografi nga i njëjti vend me reperin.

Pak pas këtij zhvillimi, ajo ka fshirë papritur llogarinë në Instagram dhe momentalisht nuk mund të gjendet nga ndjekësit.


Shtuar 31.10.2021 11:13