“Dy shoqe”, Ami ndan fotot më të ëmbla me të bijën

Siç dihet, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë prindër të dy fëmijëve, të quajtur Joel dhe Sia. Dy vogëlushët e kanë ndryshuar jetën e tyre dhe ata i publikojnë shpesh në rrjete sociale.

Së fundmi, Ami ka publikuar dy foto shumë të ëmbla pranë Sias. Ato të dyja janë veshur “matchy-matchy”, me një kostum ngjyrë rozë.

“Dy shoqe”, ka shkruar Ami krahas fotove ku shfaqet duke përqafuar fort të bijën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)


Shtuar 5.04.2021 13:14

koment