Dua Lipa shqiptare në plot kuptimin e fjalës, hedh valle popullore në jug (VIDEO)

Dua Lipa po i shijon pafund pushimet në jug. Ajo ka shijuar ditët e nxehta në palazh, pasditet duke vizituar zonat turistike dhe vendet kulturore, ndërsa në darkë duke hedhur valle e duke kënduar shqip.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqe duke kërcyer me shami në dorë dhe një gotë raki në kokë.

“Tregomë se je shqiptare, pa thënë se je shqiptare” shkruan Dua./albeu.com


Shtuar 4.08.2021 11:28