Donaldi na tregon si duket Bora pas “DWTS”, gjendja e moderatores “ia këput shpirtin” (FOTO LAJM)

Njësoj si në puntatën e parë, Donaldi nuk mngoi as në atë të dytën e “Dancing ëith The Stars”, spektaklin që moderohet nga partnerja e tij Bora Zemani.

Që prej kur bën publik ribashkimin, Bora dhe Donaldin tregojnë gjithë kohën mbështetjen ndaj njëri-tjetrit dhe nuk ndahen në asnjë moment.

Madje Donaldi është përpjekur të kuptojë edhe sakrificat e moderatores, duke qëndruar gjithë natën në majë të takave.

Pas spektaklit, Donaldi ndau një foto ku dukeshin këmbët e Borës të lënduara nga takat.

“Gjynah,”- shkroi Veshaj krahas Instastory-t.