Donaldi merr surprizën misterioze në ditëlindjen e Borës, reagimi i papritur i Beatrixës (FOTO LAJM)

Sot në 9 Janar, në ditëlindjen e Bora Zemanit, Donaldit i kanë shkuar tre parashuta në “Big Brother VIP”. Në njërën shprehej mbështetja për të, ndrësa në tjetrën ishte data 9 Janar.

Donaldi është emocionuar shumë dhe gjithë banorët janë habitur nga shfaqja me 3 parashuta.

Por Beatrix ka mbetur e habitur duke shprehur shqetësim për datën 9 që është shkruar në parashutë. Edhe banorët e tjerë janë çuditur nga reagimi i Batrixës duke e pyetur nëse ka diçka që nuk shkon./albeu.com/

   

 


Shtuar 9.01.2022 16:02