Donaldi i tregon pas surprizës për ditëlindjen e Borës, Beatrix befason me reagimin (VIDEO)

Këtë vit, ditëlindja e Bora Zemanit u bë mjaf e bujshme, nisur edhe nga popullariteti i madh që ka patur këto kohë si personazh i medias rozë moderatorja. Madje data e saj e lidnjes, 9 Janar, arriti me parashutë në “Big Brother VIP” për Donaldin, ish të dashurin e saj i cili është tashmë në një lidhje me Beatrix Ramosaj.

Kjo e fundit nuk ka reaguar aspak mirë pas ardhjes së parashutës, siç duket dhe në mimikat e fytyrës dhe reagimeve të saj.

Pas kësaj “surprize” Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar:

“Data 9 janar është ditëlindja e…”

Beatrix: E mora me mend.

Donald: Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…

Beatrix: Jeta është historia jote.

Donald: Nuk di ca të them për zotin, pë mua ishte shumë gjë e bukur realisht.

Beatrix: Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhepjesë e jotja.

Donald: Sido që të jetë unë e respektoj.

Beatrix: Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budalliqe këto jo për këtë jeta të kam thënë


Shtuar 10.01.2022 15:27