Donaldi donte të kalonte natën pa kamera me Beatrixën, reagimi i Semit nuk duhet humbur (FOTO LAJM)

Skenat intime mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e “Big Broter VIP” janë gjithë kohën të pranishme, por mbrëmjen e djeshme publiku mund të kishte parë akoma më shumë nëse atë do të pranonin të kalonin natën në dhomën luksoze që është shtuar së fundmi.

Banorët debtuan se kush do ta kalonte natën në këtë ambient. Donaldi ishte ndër të parët që kërkoi ta shijonte suitën me Beatrixën, por ajo nuk pranoi.

“Suita do ishte bukur për mua dhe Trixën nëse s’do kishte kamera”, tha Donaldi.

Në këtë moment kamera fokusoi Semin, e cila ndodhej në studio dhe rrotulloi sytë duke bërë një shprehi fytyre që tregonte se ishte neveritur nga këto fjalë.

E pyetur nga Arbana, Semi tha se suitën e meriton Beniada dhe Sara.


Shtuar 29.12.2021 15:28