Donaldi: Borës i dhashë një shenjë, por nuk mora konfirmim

Donaldi ka folur mbrëmjen e sotme në prime e Big Brother Vip për situatën në të cilën ndodhet, mes Borës dhe Beatrix.

Puthja me Borën:

“Doja ta puthja. Nuk ishte premtim, ajo i di mirë gjërat si janë jashtë.”

Dhurimi i varses:

“Prisja një shenjë, që s’e mora kurrë. Një konfirmim apo diçka. Kam qenë shumë konfuz dhe në presion.”

Lidhja me Beatrix:

“Në momentin që ka ardhur Triksa më ka pëlqyer tipi saj. Nuk doja ta pranoja, sepse mendoja për Borën. Beatrix më pëlqen shumë Triksa dhe mënyra si ndihem pranë saj”.

Donaldi justifikoi veten duke thënë se ka bërë shumë për Borën, ndërsa ajo jo./albeu.com

 

 

 

 


Shtuar 3.12.2021 22:07