Dolën çift nga “Love Story”, si është sot raporti pas 5 muajve mes Merit dhe Saimirit? (FOTO LAJM)

Meri arriti të ‘’rrëmbejë’’ Saimirin në mesin e shumë vajzave konkurrente duke dalë çift nga programi.

Që nga finalja e ‘’Love Story’’ kanë kaluar plot 5 muaj dhe nuk kemi dëgjuar asnjë gjë të re nga çifti.

Madje dyshja nuk shihen asnjëherë bashkë dhe kanë fshirë të gjtiha fotot që kishin së bashku në rrjetet sociale.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale me postime nga përditshmëria dhe aktivitetet e tyre por duket se më nuk kanë njëri-tjetrin në jetën e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Saimir Kasemi (@saimir.kasemi__official)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @meri_murrizi

Shtuar 16.07.2021 21:03