“Do jem i pari që do kryej marrëdhënie seksuale në shtëpi”, banori i BB bën deklaratën e fortë (FOTO LAJM)

Antonela, Dagz dhe Einxhel kanë biseduar për banorin e ri të “Big Brother VIP”, Valonin, teksa qëndronin në oborr. Dagz u shpreh se Valonit do i jepte koeficentin më të vogël si person që nuk do dilte kurrë nudo në shtëpi.

Por Antonela e kundërshtoi dhe i tregoi se Valoni i kishte thënë se do të jetë i pari që do kryejë marrëdhënie seksuale në shtëpi.

Dagz: Nëse do ishte me koeficenta, koeficentin më të vogël me dal nudo e ka Valoni.

Antonela: Unë do jem i pari që do bëj seks më tha

Einxhel: Kështu tha mi?


Shtuar 26.11.2021 16:11