Do bëj ndonjë të pabërë? Tea bëhet bjonde dhe nuk përmbahet (FOTO LAJM)

Tea Trifoni ka zbuluar pamjen e re të saj, sërish bjonde. Edhe pse u lodh duke dhënë leksione, për sesi i ka dëmtuar flokët dekoloranti, dhe sesi do i linte të merrnin veten, prap nuk i rezistoi.

Megjithatë, ish konkurentja e ‘Përputhen’ i hapi prap vetes punë me një tjetër ‘Ask a question’, këtë herë kështu: “Seç kam një mendje sot”.

Gjejeni çfarë mendje ka Tea, se mbase do keni nderin të merrni vëmendjen e saj.

Shtuar 1.07.2021 15:12