Djali misterioz është Bearti, Enca e konfirmon nga hoteli (FOTO LAJM)

Teksa të gjithë po prisnin projektin e saj më të ri muzikor, Enca i ka surprizuar të gjithë me një postim në Instagram ku shfaqet duke përqafuar një mashkull, identitetin e të cilit e mbajti sekret duke bërë lëmsh rrjetin. Por ndjekesit menjehere ranë në gjurmët e “misteriozit” dhe zbuluan se djali me të cilin përaqfohej enca ishte pikërisht Bearti.

Dyshimeve i ka dhënë fund edhe vetë këngëtarja e cila ka publikuar vetem pak me pare ne Instagram nje foto te Beartit në ambjentet e hotelit. Hipotezat se dyshja janë bashkë për një projekt të këngëtares është më votuara deri tani, por nuk mbetet pas edhe ajo se Enca ka diçka më tepër me Beartin, ish-konkurrentin e përputhen dhe gjithashtu ish të dashurin e Teas./albeu.com/

 

Shtuar 14.06.2021 13:52

Tags: , ,