Djali i Enada dhe Gerd Vasos feston sot ditëlindjen, nuk do e besoni sa është rritur

14 shkurti është një ditë e veçant për dy balerinët e njohur shqiptar Enada dhe Gerd Vaso. Sot i bashkon jo vetëm dashuria e madhe për njeri- tjetrin, por edhe ditëlindja e djalit, bekimit të tyre më të madh, Roan, i cili sot mbush plot 16 vjeç.

Lajmin e bukur të familjes Vaso e ka bërë publike vetë Enada, përmes një postimi në Instastory, ku ka publikuar një video të Roanit, mbi të cilën shkruan: “Roan +16”.

Enada dhe Gerdi janë një ndër çiftet më simpatike jo vetëm në jetën reale, por edhe në atë artistike të cilët në çdo skenë që shkelin, emocionet që i dhurojnë publikut janë shumë të forta dhe të pakrahasueshme./albeu.com


Shtuar 14.02.2024 15:22