“Dj PM më ka kërkuar dorën”, si reagoi Sara pas videos virale të vajzës tjetër në rrjet (FOTO LAJM)

Së fundmi në TikTok është bërë viral trendi ku vajzat iu shkruajnë mamave të tyre duke i treguar një personazh publik teksa i thonë se ai është i dashuri i tyre duke pritur përgjigjen e tyre.

Një ndjekëse ka zgjedhur PM si djalin me të cilin do të zhvillonte këtë sfidë dhe Sarah ka zgjedhur ta postojë bisedën në Instastory.

Sara e ka marrë me pozitivitet por edhe ka bërë humor.

“Unë mendoj që vajza dhe mami paskan shije të mirë. Të dashurit tim i doli sërish fati”, shkruan blogerja.