Ditëlindja e Sara Hoxhës konfiromi lidhjen e dashurisë së Aridan Bujupit me Jasminën e “Përputhen”? (VIDEO)

Adrian Bujupi është përfolur prej disa kohësh se është në një lidhje me ish konkurrenten e Përputhen, Jasmina Kadriu. Shkak për këto thashetheme është bërë afrimiteti mes dyshes. Megjithatë, burime pranë këngëtarit kanë mohuar këtë gjë, nga ana tjetër, Jasmina ka lënë vend për dyshime.

Mirëpo, së fundmi ata janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Në mesin e të ftuarve për ditëlindjen e Sara Hoxhës, partneres së Ledri Vulës, ishte dhe Ardiani. Krah tij nuk mungoi as Jasmina. Të jetë kjo paraqitje një konfirmim i lidhjes?

Shtuar 20.06.2022 12:29