Dashuri me shikim të parë! Ina Kollçaku gjen më në fund policin fierak që e kërkonte prej 48 orësh (FOTO LAJM)

Prej dy ditësh, ish-konkurrentja e “Përputhen” dhe biznesmenja e njohur, Ina Kollçaku ishte në kërkim të një polici që e kishte ndaluar në Fier.

Fiksimi i saj me policin në fjalë bëri kurioz edhe ndjekësit të cilët e ndihmuan dhe më në fund identiteti i tij është gjetur.

Ina ka përdituësuar ndjekësit me lajmin se polici më në fund është gjetur, por ende nuk është në kontakt me të.

Ajo po shpreson që ai të jetë beqar dhe i interesuar./albeu.com/