Çmime marramendëse për të kryer marrëdhënie, këngëtarja e njohur demaskon VIP-at (FOTO LAJM)

Iggy Azalea ka zbuluar Inbox-in e saj në Instagram dhe ka ekspozuar një numër të reperëve dhe personazheve të njohur.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në TikTok, ylli australian ndau mesazhe të vlerësuara me pullë të kuqe dhe madje zbuloi një ofertë parash prej 15,000 dollarësh nga një i famshëm misterioz i cili ishte i gatshëm të paguante vetëm për të folur me të.

Megjithëse emrat e personave të famshëm janë të mbuluar, imazhet zbuluan se ata të gjithë kishin verifikuar llogaritë në Instagram me miliona ndjekës.


Shtuar 8.04.2021 10:48