“Çmendi” një Shqipëri, s’do e besoni si duket “Zhade” në moshën 45-vjeçare (VIDEO)

E mbani mend serialin brazilian “El Clone”? Ai ka qenë një nga serialet që bëri bujë në të gjitha trojet shqiptare.

Aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja pati mbërthyer shqiptarët pas televiziorit, duke fituar njëkohësisht edhe simpatinë për protagonisten kryesore.

Në fotot e publikuar nga aktorja, duket se nuk ka ndryshuar shumë që nga transmetimi i “Zhades”. Ajo paraqitet me një stil klasik, të bukur dhe duket tepër ekstravagante.

Tashmë, 45-vjeçarja nga fotot e publikuara në rrjetin e saj Instagram, lë përshtypjen e një vajze të re 20 vjeçare, dhe nuk tregon për moshën e saj. Përkundrazi, aktorja Giovanna Antonelli i ka hedhur pas vitet dhe shfaqet me plot stil dhe po aq e bukur si në serialin “El Clone”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonelli)


Shtuar 1.05.2021 15:52

Tags: , ,