Çiljeta zbulon hitin e radhës me Noizy-n: Kam gjysmën e skenarit gati! (VIDEO)

Teksa qëndronin në vernadën e ‘Ferma VIP’, fermerët kanë shijuar bashkëpunimin e Çiljetës dhe Noizy-t “Gangsta Love”.

Nën ritmet e muzikës Çiljeta ka zbuluar disa të pathëna nga ky hit.

Ajo tregoi se ka gati gjysmën e skenarit për të rikthyer “Gangsta Love 2”. Çiljeta zbuloi kështu se ndoshta së shpejti do i kthehet muzikës dhe një nga bashkëpunimet e saj të afërta mund të jetë me Noizy-n.

“Duhet të bëj dhe dyshin. E kam gjysmën e skenarit gati, të shkruar që para tetë vitesh, që kur ishte Fernando 2-3 vjeç.”

View this post on Instagram

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 


Shtuar 3.05.2024 11:45